home_small

O firmie

 

Firma „Zawisza Nieruchomości” działa na warszawskim rynku nieruchomości od 2002 r. Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Naszą specjalizacją jest obsługa Wspólnot Mieszkaniowych.

Działalność swoją opieramy o doświadczony zespół ludzi, posiadający licencję zarządcy nieruchomości. Daje to gwarancję, iż świadczone przez nas usługi wykonywane są profesjonalnie, rzetelnie i według najlepszych standardów zawodowych. Dzięki należytej staranności i maksymalnym zaangażowaniu dla dobra zleceniodawców, przez te kilka lat działalności daliśmy się poznać jako rzetelny partner.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne i sprawdzone systemy informatyczne – profesjonalne oprogramowanie do obsługi nieruchomości, stała komunikacja również za pomocą poczty elektronicznej sprawiają, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz kontaktu z naszą firmą, w celu przedstawienia szczegółowej oferty dla Państwa nieruchomości.

Zawisza Nieruchomości